Twoje życie to piękny umysł skryty w dzikim ciele, to bogactwo doznań, które karmią Twój mózg i budzą emocje. Chcesz zadbać o siebie, dodać barw przeżyciom, rozpieścić zmysły? Specjalnie dla Ciebie powstał brainlover™ piękno na wyciągnięcie ręki.

 

Wiktoria współorganizuje warsztaty Mind Spa™. Inspiruje ją psychologia i neuronauka, a emocje napędzają do działania. Wierzy w niemożliwe. Uwielbia wyzwania. Kocha modę. Stworzyła brainlover™, aby rozpieszczać ludzkie umysły tym, co piękne.

 
 

Emo Sapiens skrywa boską duszę w dzikim ciele, a dzikie ciało w boskim T-shircie. Chcesz być jak Emo Sapiens? Ubierz T-shirt brainlover™ i pokaż innym swoją dzikość.

 

Emo Sapiens rozpieszcza zmysły. Ciepły blask świecy brainlover™ i jej kuszący aromat pomoże ci odnaleźć chwilę relaksu po długim, męczącym dniu lub stworzyć niepowtarzalną atmosferę dla romantycznego wieczoru we dwoje.

 
 

Podobno Magnez wspomaga pamięć. Emo Sapiens nie potrzebuje suplementów. Przyciągający wzrok magnes na lodówkę brainlover™ przypomni ci o tym, co najważniejsze - plan zajęć, lista zakupów, cotygodniowe postanowienia już nigdy nie umkną twojej uwadze!

 

Jak zamowić nasze produkty ?

Poinformuj nas w mailu, którym spośród naszych produktów chcesz rozpieścić swoje zmysły. W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu. Z radością wyślemy wybrany przez Ciebie brainlover™ pod wskazany adres w przeciągu trzech dni roboczych od chwili zaksięgowania wpłaty. Jeśli zamawiasz T-shirt pamiętaj, aby podać rozmiar.

Masz pytania ?Napisz do nas maila: wiktoria@brainlover.pl 

Follow us on Instagram

#brainlover_

 

Comming soon